autor:

Co si slavní zpěváci a kapely přejí mít před koncertem v šatně?

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
1
Co si slavní zpěváci a kapely přejí mít před koncertem v šatně?

Součástí toho, být v dnešní době populární rock/pop star, je mimo jiné možnost mít jakkoli bizardní a nepochopitelný požadavek ohledně toho, co si přejete mít před koncertem v šatně v zákulisí (ano, trochu závidíme). 

Fotograf Henry Hargreaves byl dlouho fascinován světem hudby, samotnými zpěváky a také tím, jak probíhají přípravy na koncerty. A tak zpracoval fotosérii s názvem "Band Riders", pro kterou zjišťoval zvyky hvězd ohledně jídla a věcí, které si na místě přejí a následně je ve svém studiu připravil a nafotil. 

Tyto požadavky se pohybují od jídla a druhů alkoholu, přes speciální vůni svíček až třeba ke kondomům. Pokud jste ale schopni po celém světě vyprodávat největší hudební arény, na několik požadavků máte stoprocentně právo :)  A tady jsou některé z nich:  

 

Marilyn Manson

 

Nine Inch Nails

 

Prince

 

Mariah Carey

 

Lady Gaga

 

Frank Sinatra

 

Foo Fighters

 

Busta Rhymes

 

Britney Spears

 

Beyoncé

 

Axl Rose

 

Rihanna

Fotografie: Henry Hargreaves

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist