autor:

Brno, skateboarding, kávarny a cestování... To je Instagram Tomáše Nosska

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
1
Brno, skateboarding, kávarny a cestování... To je Instagram Tomáše Nosska

Tomáš Nossek je devatenáctiletý Brňák, kterého baví skateboarding (nedávno např. navázal spolupráci s Acrasy Apparel), hudba, cestování a také prozkoumávání kávové kultury - nejen v domovském městě, ale i kdekoli za hranicemi. A přesně s tyto položky můžete obdivovat na jeho Instagramu, o kterém tento článek především je.

 

 

"Nepovažuji se za fotografa, focení je hlavně koníček. Myslím, že moje práce spočívá především ve focení "hezkých věcí", rád zaznamenávám příjemné okamžiky, ať už se jedná o vychutnávání si kávy v kavárně, chvíle strávené s přáteli nebo osamělé procházky městy a přírodou."

 

Tomáš 1

Tomášova fotka z nádherné brněnské kavárny SKØG Urban Hub (více o ní v TOMTO článku)

 

"Zbožňuji město, ze kterého pocházím, Brno, proto ho můžete na mém profilu vidět dost často. Co se týče cestování, tak hodně mých fotek pochází z Ruska nebo Maďarska, kam se hrozně rád vracím, obě země mají něco do sebe, co mě přitahuje."

 

Tomáš 2

 

"Své fotky edituji tak, aby dokázaly navodit určitou atmosféru daného místa a momentu, ikdyž to někdy může působit lehce melancholicky, protože zrovna neoplývají "radostnými" barvami."

 

Tomášova fotka z budapešťské kavárny Fekete, na kterou nás upozornil (přečtěte si o ní TADY)

Jeho Instagram můžete sledovat ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist