autor:

Brad Ogbonna: fotografie

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
2
Brad Ogbonna: fotografie

Brad Ogbonna: fotografie hl

dvojita cara

Brad Ogbonna na své webové stránce tvrdí, že je milý chlapík. Toto je věc, která se mi nepodařila zjistit. Tedy ne v dostatečné míře, abych to mohla potvrdit. Každopádně špatný také není... a fotograf už vůbec ne. Tyto jeho kvality však můžete posoudit sami.

predel worn

worn 1

Vyprávěj mi, jak si se dostal k fotografování? Začal si s ním jako dítě, nebo Tě to začalo bavit až později?

Do kontaktu s fotografováním jsem se dostal už jako celkem malý. Moje rodina se sice nějak zvlášť nezajímala o umění, ale otec se strýcem vždy fotili každého na rodinných setkáních a snažili se překonat jeden druhého. Takže bylo pro mě přirozené nosit s sebou fotoaparát a zachycovat momentky z mého života. Fotografování jsem vážněji propadl až před 4-mi lety, když jsem začal víc cestovat a hledal jsem způsob jak dokumentovat své zážitky a uchovat si je do budoucnosti. Pak jsem poznával množství jiných fotografů, minulých i současných a to mě inspirovalo ke zlepšování své vlastní práce.

sediva-cara

worn 2

Co je pro Tebe základem pro dobrý obrázek?

Velmi málo z mých fotografií je aranžovaných nebo hraných, protože moje oblíbené fotky jsou vždy přirozené a nenucené. Takže, podle mě, dobrá fotka je spontánní a plná života.

sediva-cara

worn 3

Jsi vůbec spokojen se svou prací?

Ano, ale jako každý, nemám stále pocit, že to, co dělám je dostatečně dobře. Vždy myslím na to, jak bych se mohl zlepšit. Nikdy nejsem spokojen se všemi fotkami, které udělám. Ale i tak, bez ohledu na to jak fotka vyjde, je to část života, ke které se mohu vždy vrátit a to mě uspokojuje.

sediva-cara

worn 4

Fotíš množství fotek - od lifestylu, módy, hudby až k různým místům, které jsi navštívil. Co ale fotíš nejraději?

Nejraději asi lifestyle a krajinu.

sediva-cara

worn 5

Fotíš digitální, nebo na film?

Obojí, ale upřednostňuji film.

sediva-cara

worn 6

Co je nejlepší věc, která se Ti v poslední době stala?

Šel jsem na party v East Village a tam jsem dostal zdarma nový pár bot, kalhoty, tričko, nějaké knihy a časopisy a pak jsem druhý den vyhrál roční dodávku POM Wonderful džusu. To mě celkem potěšilo.

dvojita cara

Brad Ogbonna: fotografie

klikáním na obrázky si prohlédněte galerii
© Brad Ogbonna

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


2 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

 • Dobrý, ale trochu mě mrzí chybějící interpunkce, a to i v jiných článcích. Sežeňte si korektora, klidně to budu dělat já, ale tohle je fakt smutný.

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • musim povedat ze vynikajuci clanok / rozhovor fotografie !! vzdy predstavujete zaujimavych fotografov ale tento u mna osobne akosi silno vycnieva ! tie jeho fotografie su ako jemne pohladie a prinasaju mi klud na dusi :3

    0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

 • An Le: fotografie hl

  An Le: fotografie

  Mladý fotograf An Le se k focení dostal tak jako většina jeho kolegů - jako slepé kuře k zrnu. Původem z Vietnamu, ale momentálně žijící v New Yorku, nám ukazuje tak trochu odvrácenou stranu měsíce. Jeho snímky jsou dramatické, temné a provokativní.

 • Antonella Arismendi hl

  Antonella Arismendi: fotografie

  Mladá argentinská fotografka Antonella Arismendi, která vyrůstala v 80-tých letech s Barbie, Twin Peaks a duchem Pedra Roatu. Zeptali jsem se Antonelly na 3 otázky ohledně její tvorby.

 • Christian Hough hl

  Christian Hough: fotografie

  K práci i k umění třeba přistupovat kriticky, to jistě ví i britský fotograf Christian Hough. A a jak se vyjádřil, práce většinou opravdu není zábava, i když se člověk živí jako módní fotograf.

 • christina smith 001 - middle

  Christina Smith - Londýnská módní fotografie

  Během let v Londýně získala její práce osobitý styl i uznání. V exkluzivním rozhovoru nám Christina prozradila spoustu zajímavých informací ze svého života.

 • Felix Krüger: fotografie hl

  Felix Krüger: fotografie

  Německý fotograf Felix Krüger prošel několika povoláními, než se rozhodl zakotvit u módní fotografie. Asi i pro něj platilo to, co platí pro všechny. Být ve správný čas na správném místě.

 • James Mountford: fotografie hl

  James Mountford: fotografie

  Spolupráce s ELLE, Vogue, Dazed & Confused, i-D, Playboy, s módními ikonami současnosti jako Agyness Deyn a Chloë Sevigny a mnoho dalšími nasvědčuje tomu, že máme co do činění se zkušeným fotografem.

 • Luc Braquet: fotografie hl

  Luc Braquet: fotografie

  Nejen móda se vrací, ale i technologie. Dokonce i v dnešním moderním, digitálním světě se najdou lidé, kteří stále věří v sílu klasického filmu. Mezi ně patří i Luc Braquet, mladý Francouz...

 • Marie Hochhaus: fotografie hl

  Marie Hochhaus: fotografie

  Mimo realitu by nás chtěla zlákat mladá německá fotografka Marie Hochhaus. Její snové a lehce mystické fotografie jsou únikem ze všednosti každodenního života. Mariiny odpovědi jsou krátké, jasné, recept na hubnutí zaručený a ověřený.

 • Mark Rabadán: fotografie hl

  Mark Rabadán: fotografie

  Barcelonu si každý z nás spojuje s něčím jiným. Ať už je to Gaudí, Miró, Orwell a jeho Hold Katalánsku, nebo Vicky a Christina. Z Barcelony pochází i nadějný fotograf Mark Rabadán. Na fotografii přesedlal z designu a zjevně se mu daří.

TOPlist