autor:

Awkward Years Project: Dospělí lidé s fotkami ze svých školních let

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
1
Awkward Years Project: Dospělí lidé s fotkami ze svých školních let

Narazili jste někdy v poslední době na fotky ze svých školních let? Zasmáli jste se sami sobě, tomu jak jste vypadali a co vám v danou dobu přišlo velmi moderní? V tom případě nejste sami.

Projekt, kde dospělí lidé drží fotografii ze svého dětství, se kterou se nejspíš mnohokrát nechlubili, odstartovala grafická designérka a nadšená fotografka Merilee Allred. Trapná léta jsou ta, kdy už nejste roztomilé dítě, nad kterým se každý rozplývá, ale zároveň ještě nejste ta krásná osoba ze současnosti. Rovnátka, obrovské dioptrické brýle, zvláštní oblečení a ještě zvláštnější účesy. 

Prvotní myšlenka vznikla tak, že si Merilee povídala se svou kamarádkou a ta jí nevěřila, že vůbec mohla nějaká "nehezká" léta mít. Merille jí přinesla obrazový důkaz a napadlo ji tuto sbírku rozšířit. Každý máme fotografie z dětství, za které se stydíme, ale projekt byl připomínkou toho, že v životě jde o víc, než o vzhled a oblíbenost mezi spolužáky ve škole. 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • Někteří vážně stárnou do krásy:) Ta velká fotka pod článkem je tomu důkazem. Šťastná to žena i když to musela mít ve škole težký:D

      1   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist