autor:

Australská blogerka Jessica Stein je díky svému úspěšnému blogu téměř každý týden na jiném kontinentu

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Australská blogerka Jessica Stein je díky svému úspěšnému blogu téměř každý týden na jiném kontinentu

Pětadvacetiletá Jessica Stein z blogu Tuula Vintage (na svém Instagramu má v současné chvíli přes 1,6 milionu fanoušků) se po střední škole vydala z rodného Sydney s batohem na několik měsíců poznávat Evropu (a zejména bleší trhy, jak sama přiznává) a její přátelé byli natolik zvědaví, jak to na jiném a tolik vzdáleném kontinentu vypadá a co tam Jessica prožívá, že ji přiměli založit si blog, ze kterého se stal osobní cestovatelsko-módní deník.

Pokud se brzy chystáte na dovolenou, stačí zabrouzdat k Jessice na blog a projít si seznam destinací apravděpodobně tam tu svou najdete i s nádhernými fotkami - při troše štěstí i s průvodcem a jejími oblíbenými podniky či spoty, které byste neměli minout.

Název blogu vznikl z finského slova pro vítr,  a Jessica jako jedna z mála navštívila při svých cestách i Prahu (která ji prý uchvátila :).

 

Její Instagram sledujte ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál