autor:

Antonella Arismendi: fotografie

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
3
Antonella Arismendi: fotografie

Antonella Arismendi 3

 

Kousek tajemna a spirituality ve svých fotografiích nabízí Antonella Arismendi. Dotýká se krásy, aby ji mohla proměnit v něco mystické. Do svých fotografií vnáší hloubku, vytváří prostředí plné atmosféry, i když trochu temné. Mladá argentinská fotografka Antonella Arismendi, která vyrůstala v 80-tých letech s Barbie, Twin Peaks a duchem Pedra Roatu ( Pedro Luis Raota: argentinský fotograf, který zemřel před 25 lety), je samouk, který se fotografování věnuje přibližně 7 let, profesionálně poslední 4 roky. Mezi klienty této talentované fotografky patří Loreal France, Diageo, Unilever, Sony Ericsson, Canon, Nike, DoCoMo Japan, Anti Sweden, New Age Usa, Redken, Rexona, C & A, Daimler Chrysler, Pavlov Spain, Ponce, Rolling Stone, Vnfold, DMag, 160grams France, Catalogue, Schön UK. Jejím nejfotografovanějším motivem jsou krásné sexy dívky téměř ve všech situacích. Zeptali jsme se talentované Antonelly na 3 otázky ohledně její tvorby.

antonella arismendi 1

 

predel worn

Co je pro tebe základem dobrého snímku?
Osobní pocit, a udržet tento pocit navěky na fotografii.

sediva-cara

Myslíš si, že bys někdy mohla být se svou prací spokojená?
Ne, a myslím si, že nejlepší motivací je, nikdy nepřestat hledat.

sediva-cara

Jaký je tvůj vztah k módě?
Pomáhá nám ukázat část svého nitra a přitom je povrchní.

sediva-cara

 

lomena cara spodni

Antonella Arismendi

fotografie

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


3 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Felix Krüger: fotografie hl

  Felix Krüger: fotografie

  Německý fotograf Felix Krüger prošel několika povoláními, než se rozhodl zakotvit u módní fotografie. Asi i pro něj platilo to, co platí pro všechny. Být ve správný čas na správném místě.

 • James Mountford: fotografie hl

  James Mountford: fotografie

  Spolupráce s ELLE, Vogue, Dazed & Confused, i-D, Playboy, s módními ikonami současnosti jako Agyness Deyn a Chloë Sevigny a mnoho dalšími nasvědčuje tomu, že máme co do činění se zkušeným fotografem.

 • An Le: fotografie hl

  An Le: fotografie

  Mladý fotograf An Le se k focení dostal tak jako většina jeho kolegů - jako slepé kuře k zrnu. Původem z Vietnamu, ale momentálně žijící v New Yorku, nám ukazuje tak trochu odvrácenou stranu měsíce. Jeho snímky jsou dramatické, temné a provokativní.

 • Brad Ogbonna: fotografie hl

  Brad Ogbonna: fotografie

  Brad Ogbonna na své webové stránce tvrdí, že je milý chlapík. Toto je věc, která se mi nepodařila zjistit. Tedy ne v dostatečné míře, abych to mohla potvrdit. Každopádně špatný také není... a fotograf už vůbec ne.

 • Christian Hough hl

  Christian Hough: fotografie

  K práci i k umění třeba přistupovat kriticky, to jistě ví i britský fotograf Christian Hough. A a jak se vyjádřil, práce většinou opravdu není zábava, i když se člověk živí jako módní fotograf.

 • christina smith 001 - middle

  Christina Smith - Londýnská módní fotografie

  Během let v Londýně získala její práce osobitý styl i uznání. V exkluzivním rozhovoru nám Christina prozradila spoustu zajímavých informací ze svého života.

 • kirsten hl

  Kirsten Becken: fotografie

  Mladá německá fotografka Kirsten Becken nás svými obrázky nabádá vrátit se do dětství. Její fotografie jsou pohádkové, ženské, romantické a tak trochu zasněné.

 • Luc Braquet: fotografie hl

  Luc Braquet: fotografie

  Nejen móda se vrací, ale i technologie. Dokonce i v dnešním moderním, digitálním světě se najdou lidé, kteří stále věří v sílu klasického filmu. Mezi ně patří i Luc Braquet, mladý Francouz...

 • Marie Hochhaus: fotografie hl

  Marie Hochhaus: fotografie

  Mimo realitu by nás chtěla zlákat mladá německá fotografka Marie Hochhaus. Její snové a lehce mystické fotografie jsou únikem ze všednosti každodenního života. Mariiny odpovědi jsou krátké, jasné, recept na hubnutí zaručený a ověřený.

TOPlist