autor:

Antoine Bruy fotil během své tříleté cesty lidi, kteří zcela odmítají moderní společnost

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Antoine Bruy fotil během své tříleté cesty lidi, kteří zcela odmítají moderní společnost

V době, kdy si pomocí smartphonu objednáte/domluvíte/vyřídíte téměř cokoli, je touha žít mimo město, v naprosté izolaci od moderní civilizace, zřídká. Přesto takoví lidé, odmítající technologický pokrok, existují.

Fotograf Antoine Bruy strávil 3 roky (2010 až 2013) stopem po Evropě bez pevně daného kurzu nebo cíle proto, aby mohla vzniknout fotosérie s názvem "Scrublands".

Náhodná setkání i příležitosti dovedli Bruye až k lidem, kteří obětovali veškerý moderní komfort a spotřebu za divočinu a nesvázanost materialismem. Zastavoval se na takových místech na dny a někdy i týdny a pomáhal těmto lidem s každodenní zemědělskou prací.

Hluboce osobní fotoprojekt dokazuje výraznou krásu i ve světě, kde neexistují hodiny ani zoufalá nutnost něčeho dosáhovat. Tady prostě dny plynou jinak...

 

Fotografie: Antoine Bruy

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál