autor:

American Apparel umisťuje v L.A. své billboardy na absurdní místa a Thomas Alleman je hledal a fotil

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
American Apparel umisťuje v L.A. své billboardy na absurdní místa a Thomas Alleman je hledal a fotil

Sex prodává a žádná společnost to neví lépe než American Apparel. Kontroverzní severoamerický výrobce oblečení a prodejce nejlépe známý pro šokující reklamní kampaně prezentující slavné porno hvězdy, viditelné ochlupení nebo napůl nahé mladé ženy v pozicích připomínající ty z dívčích časopisů. I proto byla tato značka nazývána vším od rasistické až k sexistické a vše mezi tím.

Losangeleský fotograf Thomas Alleman si ve svém městě všiml všudypřítomnosti billboardů s reklamou na American Apparel a hlavně jejich často velmi zvláštního až absurdního umístění.

V L.A. jsou již po mnoho let součástí městského prostředí a nikoho nepřekvapí, když pod nimi má své útočiště bezdomovec nebo jsou na střeše autobazaru. Dostatečně blízko, ale přitom chladně lhostejné tak vysoko, aby si vynucovaly pozornost.

Uprostřed losangeleské městské pouště nabízejí billboardy únik do fantazie blahobytu, moderní současnosti a možná i falešného sexuálního uspokojení...

 

Fotografie: Thomas Alleman

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál