autor:

9 portrétů mladých dívek vyfocených v nečekaný moment

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
9 portrétů mladých dívek vyfocených v nečekaný moment

Julia Peirone je fotografka usídlená ve švédském Stockholmu stojící za zajímavým fotoprojektem s názvem "More Than Violet".  Jednou v Londýně fotila portrét dívky, který se ne úplně povedl, protože mnoho snímků bylo z tzv. mezi-momentů, kdy měla napůl otevřené oči, pootevřená ústa atd. Přesně toto ale Julii zaujalo a rozhodla se takových portrétů pořídit více.

Na první pohled se vám tedy mohou následující fotografie zdát jako chybný omyl, nicméně při bližší inspekci zjistíte, že na nich je cosi fascinujícího.

Klišé každý den předhazovaná médii o tom, co je a není krásné, tyto dívky určitě sledují a tak stisknutí spouště v nečekaných chvílích a momentech zobrazuje jakousi ztrátu kontroly a zranitelnost, která se nyní považuje za ošklivou a neatraktivní, i když jsou focené objekty o milisekundu později krásnými mladými dívkami.

 

Fotografie: Julia Peirone

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál