autor:

3 přátelé, 2 psi, 1 gauč: Perfektní kombinace pro fotoreport z letního roadtripu po USA

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
3 přátelé, 2 psi, 1 gauč: Perfektní kombinace pro fotoreport z letního roadtripu po USA

Cestovatelské snímky, kdy vždy jeden nebo dva lidé stojí před nádherným pozadím nebo u historické památky začínají být trochu nuda... A to si před svým road tripem po Severní Americe uvědomili i tři přátelé (a jejich dva psi) a vymysleli docela jiný koncept toho, jak si budou vizuálně pomocí fotoaparátu a samospouště uchovávat vzpomínky.

Ze svého obytného auta vždy v každém státě vystěhovali přenosný gauč a postavili ho na místo, které chtěli zařadit do svých foto-vzpomínek a tam společně zapózovali. Cesta začala ve Vermontu a pokračovala během 4 měsíců až např. na Aljašku nebo do Kalifornie. Možná jste zaregistrovali, že na každém snímku se někdo z trojice nedívá do objektivu a hledí kamkoli jinam... Vysvětlení je jednoduché. Hledá přece další cíl cesty... :)

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál