autor:

17 koček, které už nebavil vlastní vzhled a převtělily se do někoho/něčeho jiného

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
17 koček, které už nebavil vlastní vzhled a převtělily se do někoho/něčeho jiného

Kočky mají tak klidný a stereotypní život, že i je dokonce někdy přestane bavit a rozhodnou se převtělit se do nejrůznějších podob. Ty pak často připomínají předměty / osoby, o kterých sice samy kočky pravděpodobně nemají tušení - všímaví majitelé to ale rádi zdokumentují. Výsledkem je následujících 17 krasavic a krasavců :)

Pro další zvířecí nálož: Když nemají pózovací náladu, dopadá to TAKHLE, když se zvířátka na fotkách usmívají, dopadá to na fotografiích TAKHLE, když si kočky fotí vlastní selfies, tak TAKHLE, když cestují pařížským metrem, tak TAKHLE, když potřebují ke spánku plyšového kolegu, tak TAKHLE, když pózují s opravdovými modelkami, tak TAKHLE , když bojují s nábytkem, tak TAKHLE a jak vtipně vypadají namočená se podívejte TADY.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál