autor:

Módní fotograf Tayfun Çetinkaya

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Módní fotograf Tayfun Çetinkaya
Textilní odvětví je jedním z nejdůležitějších průmyslových odvětví v Turecku, a právě tento fakt si sám říká o mladé módní návrháře a fotografy. Příkladem tomu může být i turecký fotograf Tayfun Çetinkaya. Tento módní fotograf vystudoval Yildiz technickou univerzitu v Istambulu. Po ukončení školy v roce 2002 začal pracovat jako asistent významných tureckých fotografů, kde po 4 roky upevňoval své zkušenosti právě v tomto oboru. V Turecku je také spousta umělců, kteří pracují pro módu (Hakaan, Mert Alas, Cuneyt Akeroglu...), tyto faktory ovlivnily i Tayfuna a jak sám říká "je to přínosné pro jeho kariéru". Podívejte na výběr z prací tohoto mladého módního fotografa, inspirace na dosah ruky!

Tayfun Çetinkaya 001

- Tayfun Çetinkaya

Tayfun Çetinkaya 047

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Christian Hough hl

  Christian Hough: fotografie

  K práci i k umění třeba přistupovat kriticky, to jistě ví i britský fotograf Christian Hough. A a jak se vyjádřil, práce většinou opravdu není zábava, i když se člověk živí jako módní fotograf.

 • Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin hl

  Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin

  Holandské duo módních fotografů Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin pracovali vždy jako dvojice a to je pro ně základem jejich práce. Nikdy to nebyla věc, kterou by se tajily.

 • James Mountford: fotografie hl

  James Mountford: fotografie

  Spolupráce s ELLE, Vogue, Dazed & Confused, i-D, Playboy, s módními ikonami současnosti jako Agyness Deyn a Chloë Sevigny a mnoho dalšími nasvědčuje tomu, že máme co do činění se zkušeným fotografem.

 • Albert Watson main

  Albert Watson

  Módní fotografie má své lídry. Kdo může říct, že nafotil například 200 obálek pro dnes již ikonický časopis Vogue, nebo 40 obálek časopisu Rolling Stone? Původem skotský fotograf Albert Watson se těmito úctyhodnými čísly pochlubit může.

 • An Le: fotografie hl

  An Le: fotografie

  Mladý fotograf An Le se k focení dostal tak jako většina jeho kolegů - jako slepé kuře k zrnu. Původem z Vietnamu, ale momentálně žijící v New Yorku, nám ukazuje tak trochu odvrácenou stranu měsíce. Jeho snímky jsou dramatické, temné a provokativní.

 • Andrea Olivo: fotografie hl

  Andrea Olivo: fotografie

  Každý z Vás má, nebo v životě měl nějaký ten gauč. Většina z Vás na tom gauči už možná i někoho svlékla, nebo na něm minimálně byl svlékán. Každopádně to stále není ono, neboť - nyní pozor - tento člověk má gauč, na kterém se polonahé slečny snad množí.

 • Antonella Arismendi hl

  Antonella Arismendi: fotografie

  Mladá argentinská fotografka Antonella Arismendi, která vyrůstala v 80-tých letech s Barbie, Twin Peaks a duchem Pedra Roatu. Zeptali jsem se Antonelly na 3 otázky ohledně její tvorby.

 • Brad Ogbonna: fotografie hl

  Brad Ogbonna: fotografie

  Brad Ogbonna na své webové stránce tvrdí, že je milý chlapík. Toto je věc, která se mi nepodařila zjistit. Tedy ne v dostatečné míře, abych to mohla potvrdit. Každopádně špatný také není... a fotograf už vůbec ne.

 • christina smith 001 - middle

  Christina Smith - Londýnská módní fotografie

  Během let v Londýně získala její práce osobitý styl i uznání. V exkluzivním rozhovoru nám Christina prozradila spoustu zajímavých informací ze svého života.