autor:

12 let v Japonsku, 4 roky v Kanadě a mnoho dalšího cestování, to je ve zkratce dobrodružný život Márie Zavarské

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
12 let v Japonsku, 4 roky v Kanadě a mnoho dalšího cestování, to je ve zkratce dobrodružný život Márie Zavarské

12 let v Japonsku, 4 roky v Kanadě, nyní Česko a Slovensko a také neustálé nutkání objevovat něco nového  krásného v dalších, dosud nenavštívených zemích - tak by se dal ve stručnosti popsat ne zrovna nudný život Slovenky Márie Zavarské, která se s námi podělila o svůj příběh a fotografie, které na svých cestách sbírá ♥

 

 

"Nikdy jsem si nemyslela, že by někdo měl zájem o článek o mně a o tom co dělám na Instagramu a na blogu (Láska ide cez žalúdok). Tyto platformy beru jako možnosti nějaké seberealizace, protože v mé každodenní činnosti spíše převládají rutinní kancelářské práce a sezení ve škole."

 

 

"Momentálně studuji ve třetím ročníku na Katedře marketingové komunikace UK a mám brigádu v PR agentuře. Vedle toho příležitostně učím jazyky, konkrétně angličtinu a japonštinu."

 

 

"Můj život je ve velké míře ovlivněn způsobem, jakým jsem vyrůstala. Narodila jsem se slovenskými rodičům na Slovensku, ale už jako 5-měsíční jsem se s nimi přestěhovala do Japonska, kde jsem prožila prvních 12 let svého života. Několikrát jsme se v rámci země přestěhovali, ale nakonec jsme se na 8 let usadili v městečku Nagaoka."

 

Mária 2

Mária 3

Mária 1

 

"Zde jsem prožila zatím největší část mého dosavadního 21-letého života. Je to město, které ani mnozí Japonci neznají, a pokud ano, tak buď díky jejich rýži, považované za jednu z nejchutnějších v celém Japonsku nebo kvůli silnému zemětřesení, které oblast postihlo v roce 2004."

 

 

"Navštěvovala jsem běžnou japonskou školku a základku a jako dítě jsem nechápala, proč jen já mám blonďaté vlasy a bledší barvu pleti. Ale právě díky odlišnému vzezření jsem se dostala i k modelingu dětského oblečení a doplňků, dokonce i pro značky jako United Colors of Benetton. Svou první výplatu jsem investovala do digitálního fotoaparátu, tak myslím, že zájem o fotografii se se ve mně začal rodit už tehdy :) "

 

 

"V mých dvanácti letech jsme se s rodiči přestěhovali do kanadského Edmontonu. Na americké Junior High School jsem nastoupila se schopností říct anglicky akorát tak: "My name is Maria" s asijským přízvukem, tak si asi umíte představit, že začátky lehké nebyly. Časem jsem se jazyk naučila a ve škole se mi raz dva začalo dařit."

 

 

"Našla jsem si brigádu v bagetérii a za vydělané peníze jsem si koupila zrcadlovku, kterou vděčně využívám i dosud. Na Slovensku žiji už přibližně 5 let, ale otec stále pracuje v Kanadě a sestra studuje ve Skotsku a tak mám stále mnoho příležitostí cestovat."

 

 

"Blogovat jsem začala proto, protože mi bylo líto mých fotek z různých výletů, které zůstávaly zapomenuté v paměti mého notebooku. S přítelem rádi trávíme čas posedáváním v kavárnách a hledáním kvalitních restauraci, na základě čehož vznikl název blogu. Píšu především pro lidi, kteří chtějí nabrat inspiraci o cestování, gastronomii a lifestyle :) "

 

Máriin Instagram sledujte TADY

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál