autor:

UltraMegaLore - Svědectví módní ikony Hannelore Knuts

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
UltraMegaLore - Svědectví módní ikony Hannelore Knuts

Fashion Museum Hasselt (MMH), pořádá na jaře 2010 výstavu s názvem "Ultramegalore". Kurátorem této výstavy je topmodelka Hannelore Knuts (Hasselt, 1977) a představí zde detaily ze své kariéry, ispiraci i pracovní setkání ve světě módy.

Hannelore Knuts 001

Hannelore Knuts 001

V termínu 27.03.2010 - 06.06.2010 dostane příležitost ukázat veřejnosti svojí 10-ti letou kariéru na mezinárodní úrovni. Hannelore Knuts se ve svých jednadvaceti letech vzdala studií s vidinou stát se supermodelkou. Stala se výraznou tváří mnoha exkluzivních značek Chanel, Gucci, Prada a Marc Jacobs. Návštěvník bude moci nahlédnout do zákulisí které přesahuje módní svět. Představí zde své osobní favority od počátku kariéry až do současnosti, lidé které pokala, kteří ji fascinovali a s kým je spojena.

Hannelore Knuts 001

Nebude se však jednat jen o ty z módní branže. Stejně jako stylista hledá i Hannelore Knuts neustále kombinace různých značek, oblečení ze second handů a věcí které jsou jí blízké a to vše chce ukázat v roli kurátora s podobnou tvořivostí a vytrvalostí na této výstavě. Návštevník zde zažije širokou škálu uměleckých forem, jakoby on listovala časopisem očima Hannelore. Výstava nebude retrospektivní.Výstava UltraMegaLore postaví svůj vlastní pohled na svět, aby se pohybovala a otřásla mnohými velkými a malými věcmi.

Hannelore Knuts 001

Objeví se zde mezinárodní jména jako Juergen Teller, JB Mondino, Azzedine Alaia, Ali Mahdávího, Jean Paul Gaultier, Edward Lipski, Haider Ackermann, Tim Walker, Ugo Rondinone, ... a Belgičané jako Luc Tuymans, Filip Metten, Alex Salinas, Peter Rogiers, Anne-Mie van Kerckhoven, Ann Demeulemeester, AF Vandevorst, Tim Vanhamel, ... a další již přislíbily svojí spolupráci.

Fashion Museum Hasselt  001

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál