autor:

100 tisíc mil v dodávce, kempování a surfing zdokumentované Fosterem Huntingtonem

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
2
100 tisíc mil v dodávce, kempování a surfing zdokumentované Fosterem Huntingtonem

Cestovatelský deník A Restless Transplant vytváří Američan Foster Huntington, který opustil pro někoho možná vysněnou práci, když navrhoval pro značku Ralph Lauren a rozhodl se koupit dodávku, jet kamkoli se mu zachce, žít v této dodávce a stát se prostě táborníkem, pro kterého je cíl vlastně jakákoli destinace.

Svůj cestovatelský online deník pravidelně zásobuje fotkami a skvělými texty a my vřele doporučujeme se do něj začíst. My jsme tak učinili a teprve u stránky 28 jsme si vzpomněli, že je na čase dělat i něco jiného :) Už tím pádem chápeme, proč má na Instagramu téměř 1 milion fanoušků.

Foster dokonce vydal knihu s krásným názvem "Home Is Where You Park It", která nejenom, že nelže, ale mohla by někoho inspirovat k životu bláznivému, nenaplánovanému, nejistému, ale o to více vzrušujícímu.

 

Fosterův skvělý Instagram můžete sledovat TADY

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


2 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • Dobrý den,

   kniha "Home Is Where You Park It" je hlavně o fotkách, ale vždy jsou doplněny více či méně obsáhlým textem vztahujícím se k fotce a chronologicky vyprávějí příběh jeho cest :)

   Malý náhled vnitřku knihy např. tady: https://s3.amazonaws.com/ksr/assets/000/934/131/4e5c15c425c212fddeb9b85bd5dd1254_large.jpg?1379531081

     0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist