autor:

"The Women of 5th Avenue": Fotosérie z nejluxusnější newyorské ulice a žen, které tu každodenně utrácí jmění

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
"The Women of 5th Avenue": Fotosérie z nejluxusnější newyorské ulice a žen, které tu každodenně utrácí jmění

Fotograf Leland Bobbé vytvořil velmi zajímavou vizuální sondu do života bohatých (nejen) Američanek s názvem "The Women of 5th Avenue". Na jedné z nejdražších nákupních tříd na světě, kde metr čtvereční prodejního prostoru stojí 2500 dolarů, se mohou procházet všichni, nakupovat v obchodech Prada, Gucci, Louis Vuiton či Chanel však pouze vyvolení/vyvolené. A právě na ty se Leland Bobbé zaměřil.

Za všemi těmi šperky a slunečními brýlemi existují ve své vlastní bublině zabíjení volného času, zatímco shon a ruch tvrdě pracujících obyvatel v kontrastu s loudajícími se turisty kolem nich probíhá a tak nějak se jich netýká.

Jejich svět bohatství a problémy typu "ta kabelka nebo spíše ta druhá" se zdají být od normálního života průměrného Američana vzdálené miliony světelných let. Ale stárnutí pod tíhou několika plastických operací v občas až groteskním výsledku se nezdá být něčím, co by jim bylo záviděno...

Další skvělé fotoprojekty z města, které nikdy nespí, si můžete prohlédnout TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY.

 

Fotografie: Leland Bobbé

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál