autor:

"Scavenger": Skvělý projekt fotografky Jenny Riffle o novodobém hledači pokladů

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
"Scavenger": Skvělý projekt fotografky Jenny Riffle o novodobém hledači pokladů

Když Riley vyrůstal, chtěl být jako Tom Sawyer a Huckleberry Finn - chtěl pátrat po pokladech a prožívat dobrodružství každý den. Nikdy nezapomene ten magický pocit při nalezení starých mincí a jiných "pokladů" a mohl se tak prostřednictvím stejné aktivity stát alespoň na chvíli hrdinou své oblíbené knihy Marka Twaina.

Při jeho cestách nejrůznějšími lesy, plážemi i divočejší přírodou ho oblečeného ve vojenském kabátě neno džínové vestě s plackami fotografovala Jenny Riffle. Riley existuje v čase, který se nachází někde mezi Twainovou Amerikou a moderní současností.

Pokud se vám Riley a jeho koníček zdají trochu neskuteční, nejste sami. Jenny k projektu říká: "Chtěla jsem vyjádřit svůj romantický pohled na jeho život a jeho posedlost poklady a proto tu nenajdete snímky žádné jeho jiné denní aktivity." Riffle tak ukazuje jednu stránku osobnosti natolik otevřeně, že z něho vytváří možná opravdovou a reálnou postavu z pohádkového příběhu, kterou si vždy přál být.

 

Fotografie: Jenny Riffle

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál