autor:

"New York Bike Style": Portréty stylových Newyorčanů, kteří ve svém městě za MHD neplatí

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
"New York Bike Style": Portréty stylových Newyorčanů, kteří ve svém městě za MHD neplatí

Město New York je k cyklistům velmi přátelské a snaží se jim všemožně vycházet vstříc, čehož si naštěstí jeho obyvatelé všimli a můžete jich potkávat na ulici stále více. Nejrůznější lidé tu brázdí silnice na nejrůznějších typech kol a jejich rozmanitost, styl i vzhled fascinovaly fotografa Sama Polcera natolik, že se rozhodl nafotit obsáhlý fotoprojekt právě o nich.

New York je epicentrem stovek národností, jazyků či zvyků a podobně se tu mísí i móda. Stylové portréty v knize "New York Bike Style" jsou tak zároveň i street styleovým projektem, od ostatních podobných projektů ho však odlišuje nejen přítomnost samotných kol, ale i to, že jeho objekty vypadají tak nějak šťastně (že by sport a endorfiny měly opravdu něco společného? :).

Fotograf je sám nadšeným cyklistou  a tento způsob dopravy si nemůže vynachválit: " Neřešíte zácpy, nečekáte na taxi, nemusíte si kupovat lístky na MHD, nemačkáte se v metru a objevíte mnoho míst, která by vám jinak kompletně unikla."

 

Fotografie: Sam Polcer

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál