autor:

"Men and Their Dolls": Fotosérie o mužích, kteří se z práce domů vrací za nafukovací pannou

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
"Men and Their Dolls": Fotosérie o mužích, kteří se z práce domů vrací za nafukovací pannou

Viděli jste film "Lars and the Real Girl", kde se mladý Ryan Gosling aka Lars z amerického maloměsta zamiluje do své nafukovací panny Biancy?

Ten nám totiž okamžitě přišel na mysl, když jsme poprvé narazili na fotosérii dánské fotografky Benity Marcussen, ve které prostřednictvím on-line fóra (přes 40 000 členů) pro tento druh společností opovrhované zábavy, našla několik nadšenců, kteří byli ochotni se se svými nafukovacími pannami vyfotografovat.

Ti za ně zaplatili od 6000 dolarů výše, jeden dokonce 50 000 dolarů (přibližně 1 100 000 Kč) za její vysněnou podobu, kde si vybral přesné rozměry, barvu kůže, očí, délku vlasů atd. Podle toho se k nim i poté chovají - vroucně a láskyplně.

Všichni muži uvádějí různé příběhy a důvody, proč jsou součástí komunity podobných nadšenců. Některé z nich jsou ženatí a mají děti, jiní se rozvedli po více než 10 letech manželství. Jeden z mužů opustil svou ženu krátce před tím, než se měli vzít. Pro tyto muže nafukovací panny poskytují komfort v podobě vědomí,  že tam budou, až přijdou domů. Budou někým, kdo zůstane na jejich straně i v průběhu mnoha a mnoha let do budoucna.

 

Fotografie: Benita Marcussen

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál