autor:

"Czech Vibes" : Charakteristický název pro dvě Češky, které vás provedou cestou plnou barev

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
"Czech Vibes" : Charakteristický název pro dvě Češky, které vás provedou cestou plnou barev

Czech Vibes jsou dvě holky z Moravy, které se posledního půl roku zamilovaly do vizuálního zobrazování světa kolem nich. Mimo to jsou obě vysokoškolské studentky.

Markéta je z Olomouce, je jí 23 let a v Czech Vibes se realizuje jako hlavní fotograf. Magdaléna je z Brna, je jí 20 let a můžete ji nejčastěji vidět na fotkách na Instagramu. Kromě focení se teď začala  zajímat i o vytváření videí, takže rozšiřuje Czech Vibes i na YouTube, kde vytváří videa o jejich cestování a věcech, které dělají spolu.

 

 

"Název Czech Vibes vznikl v hlavě Markéty na společné cestě po Rakousku, kde nás k založení společného účtu na Instagramu inspirovala krásná příroda v Alpách. Jsme dlouholeté kamarádky, které tento počin ještě více stmelil.

Je fakt, že dělat věci dohromady má nesporné výhody. Třeba co se týče cestování, natáčení videí či zpětné vazby. Nicméně občas je to na zabití, ale zatím jsme všechny krize ustály :) "

 

 

"Místo, kde se cítíme nejlíp je určitě někde venku, daleko od všech a všeho, kde se můžeme nejlépe realizovat. Od toho se také odvíjí to, jakým směrem se ubírá naše celková tvorba, skrze kterou chceme naše followers zaujmout a inspirovat."

 

 

"Naše nejoblíbenější místa na focení se nachází v blízkosti Olomouce a dál na sever do Jeseníků. Dalším top místem je pro nás určitě Pálava na jižní Moravě a Praha, ve které si vždycky najdeme to svoje.

Strašně rády cestujeme i mimo Českou Republiku, ale zatím není tolik příležitostí se tam dostat. Každopádně až nám skončí škola, tak se chceme vrátit zase do Alp nebo procestovat Severní Evropu."

 

Vibes 2

Vibes 1

 

 

"Valná většina našich fotek vzniká naprosto spontánně, v danou chvíli se necháme ovlivňovat tím, co je kolem nás a snažíme se z toho zachytit co nejvíce."

 

Vibes 3

Vibes 4

 

"Obsahově jsou naše fotky velmi různorodé, a ačkoliv se může zdát, že žádné pojítko mezi nimi neexistuje, není tomu tak. Fotky, které vytváříme, jsou charakteristické zejména svou barevnou rozmanitostí, na které si momentálně zakládáme.

Jednoduše řečeno, baví nás zdůrazňovat až nereálné barvy, nicméně v jejich základu se nachází reálný obraz daného prostředí."

 

Vibes 5

 

"Fotíme pouze v digitální podobě, ale je dost možné že analogu přijdeme na chuť později...?"

 

 

"S YouTube jsme začaly teprve nedávno, ale baví nás to čím dál tím víc. Tak, jak jsou různorodé naše fotky, tak to stejné platí i pro naše videa. Ty vznikají z našich cest nebo při setkání s někým zajímavým z Instagramu. Do budoucna bychom chtěly přidávat více vlogů z Czech Vibes života."


 

"Nyní pracujeme na nových webových stránkách a několika zajímavých projektech, které budeme zveřejňovat během jara"

 

Vibes 67

Backstage fotka s Czech Vibes od Terezy Fürbacher

Instagram Czech Vibes sledujte ZDE, YouTube kanál ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál