autor:

Vyhrajte originální porcelánový set značky Remake v ceně 5880 Kč!

kategorie:
Design
publikováno:
počet komentářů:
0
Vyhrajte originální porcelánový set značky Remake v ceně 5880 Kč!

Když se řekne dlouhé zimní večery, co se vám vybaví?

Pohodlné křeslo, plápolající oheň v krbu, skvělá kniha? Co takhle k tomu přidat i perfektní horkou čokoládu, čaj nebo kávu v originálním porcelánovém setu značky Remake, který sestává ze dvou talířů, dvou šálků a dvou podšálků v hodnotě 5 880 Kč?

Značka Remake servíruje umění přímo pod nos - bez nadsázky. Srbská malířka Antea Arizanovic a stylistka Jovana Bozovic přenášejí umění i do koutů běžného života, kde byste ho třeba nečekali. Na talíře, čajové šálky, mísy, džbánky, sklenice i polštáře. Vtipné slogany, koláže z vintage obrázků a zlehka výstřední celkový vzhled - právě tak se prezentuje tato originální značka.

O tento set můžete ode dneška soutěžit právě tady!

Porcel.

 

Výhercem soutěže o designový porcelánový set značky Remake se stal pán s e-mailovou adresou začínající na martin.dur... Moc gratulujeme a všem ostatním, kteří se soutěže zúčastnili a pro tentokrát neuspěli, děkujeme za účast. Snad se zadaří příště!

Pro další soutěže a více informací sledujte web magazínu WORN a náš Facebook. 

 

Soutěž Remake

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Z jaké země pochází malířka, která vytváří originální malby na porcelán značky Remake? (malá nápověda by možná mohla být i TADY)  

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE: 

1. Lajkujte stránku Bohemic na Facebooku ZDE a Dream House living concept store ZDE,  nebo níže, kde se rovnou zobrazují tlačítka pro jednotlivé stránky. (Pokud už fanouškem jste, první úkol máte splněn a navíc se k vám donesou ty nejnovější informace z první ruky ;-)

 

 
 

 

2. Sdílejte tento článek na svém facebookovém profilu.

3. Odešlete odpověď na soutěžní otázku na email: iva@worn.cz + uveďte své jméno, ať víme, jak vás oslovit ;-)

Z došlých odpovědí vylosujeme správnou odpověď. Soutěž běží od čtvrtka 5.12. 2013 do čtvrteční půlnoci 12. 12. 2013. Výherce soutěže budeme informovat v pátek 13. 12. 2013.

Odesláním emailu souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v emailu spol. Bohemic Group s.r.o., a Ismy Media s.r.o. v souladu s právními předpisy České republiky, zejména zákon č. 480/2004 Sb., tzv. antispamový zákon a zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

remake salky

 

Přejeme hodně štěstí všem soutěžícím!!!

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál