autor:

Unikátní židle, pohovky, postele, skříně a zrcadla Frankie Morello

kategorie:
Design
publikováno:
počet komentářů:
1
Unikátní židle, pohovky, postele, skříně a zrcadla Frankie Morello

Frankie Morello Meets Art 1

sediva-cara

Nábytkářská umělecká díla jsou žádanou položkou při vytváření exkluzivních interiérů. Frankie Morello se rozhodl při příležitosti jubilejního padesátého ročníku mezinárodního veletrhu nábytku v Miláně (12.-17. duben 2011) pokračovat v projektu "Meets Art", na kterém spolupracuje s britskými umělci. Výsledek jejich společné práce bude možné spatřit přímo v butiku Frankie Morello, v Corso Matteotti. Unikátní židle, pohovky, postele, skříně a zrcadla obohacená o unikátní rukopis se tak stanou terčem vášnivých sběratelů. Křeslo s nápisem Love Hurts osazené ostrými bodáky sice nebude patřit mezi nejpohodlnějším, ale zato vypadá úchvatně.

Frankie Morello Meets Art, designéři: Jimmie Karlsson a Martin Nihlmar

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • Škoda, že jste nepřidali i fotografie jeho zrcadel, jsou úplně úžasná! Sice kvůli praktičnosti bych si je nemohla pořídit ani kdybych na ně měla ale na podívání jsou krásné. Doma se spokojíme s klasickými a na chodbě máme dokonce samolepicí.

      0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist