autor:

Topshop na Oxford Street se potkal se studentskou fantazií

kategorie:
Design
publikováno:
počet komentářů:
0
Topshop na Oxford Street se potkal se studentskou fantazií

 

Největší a nejslavnější Topshop na celém světě, tedy ten na Oxford Street v Londýně, potřeboval nový interiér a k jeho sestavení povolal ty nejčerstvější z čerstvých hlav - studenty.

Při této příležitosti se spojil s britskou Royal College of Art, jejíž posluchači dostali pouze pět dní na to, aby vytvořili ráji pro milovníky módy s omezeným rozpočtem novou image. Se svým návrhem nakonec zabodoval Rob Vinall, jehož představy se budově Topshopu na Oxford Street zhmotní v únoru během trvání Fashion weeku v Londýně.

 

topshop_interior4_v_30jan13_pr_b_1080x720(c)Topshop

 

Kreativní ředitelka britské konfekce prohlásila, že je ze spolupráce nadšená a dodává: "Vítězný návrh přináší něco inovativního a nového, co přenese Topshop do budoucnosti oblasti módního prodeje." A o jakousi "cestu do budoucnosti" se skutečně jedná - Rob Vinall chce totiž obložit strop londýnského obchodu velkými trojúhelníky, ze kterých se mají spouštět plochy pro vystavování zboží, zatímco stěny původně ze zrcadel se pokryjí odstíny barevné palety stropních "kazet". Ke všemu Vinall myslel i na možnost transformování součástí do jiných podob dle nálady.

Ne, že by to měl Topshop zapotřebí, ale řádně poutavý design oživí každou prodejnu. Vyprávět by o tom mohl například Alexander Wang...

topshop_interior2_v_30jan13_pr_b_426x639(c)Topshop

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál