autor:

Shine Store v Hongkongu

kategorie:
Design
publikováno:
počet komentářů:
0
Shine Store v Hongkongu

Shine Store hl

sediva-cara

Avantgardní, jednoduchý prostor se značnou mírou sci-fi inspirace, to je multi-brand fashion store Shine. Název korespondující více než dobře s interiérem, který člověka opravdu "ozáří". Po vstupu do obchodu se ocitnete v místnosti se 7-mi metrovým asymetrickým stropem, který opravdu svítí. Hlavní inspiraci při tvorbě tohoto interiéru byly designérovi Nelsonovi Chow "překvapivě" hvězdy. Stěny, kontrastně k zářivě bílým stropem, jsou grafitově černé.

Obchod se skládá ze tří částí: foyer, které je rozšířením dominantního výkladu, hlavních prodejních prostor plných výrazných geometrických světel, zrcátek a speciálním místem pro nejnovější kolekce. Posledním prostorem jsou zkušební kabiny s koženými sedačkami a obřími zrcadly, v nichž se zákazník může vidět opravdu ze všech stran. Shine se nachází v nákupní čtvrti Causeway Bay v Hongkongu, která se orientuje hlavně na mladší zákazníky, inspirací však může být každému, protože v jednoduchosti je krása, to přece ví každý.

sediva-cara

Shine Store v Hongkongu
lokalita: 77 Leighton, Causeway Bay, Hong Kong
architektura/design interiéru: NC Design & Architecture Ltd.
fotografie: Dennis Lo Design

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál