autor:

Nomadic Chair: Židle, kterou rozložíte za 2 minuty a domů si ji odnesete pohodlně na zádech

kategorie:
Design
publikováno:
počet komentářů:
0
Nomadic Chair: Židle, kterou rozložíte za 2 minuty a domů si ji odnesete pohodlně na zádech

Reagujíc na současné i budoucí potřeby společnosti a moderní kulturu zkoumá tento projekt potenciál dočasného nábytku. Pohodlí je sníženo na uspokojující minimum a jeho mobility naopak na maximum. Designér Jorge Penadés dává klasickým kouskům nábytku nový význam ve více pomíjivé kontextu.

Projekt pojmenovaný "Nomadic Chair" je založen na konstrukci bez jakéhokoliv šrouby, hřebíků nebo lepidla a funguje prostřednictvím spojování inspirovaného tradičním truhlářstvím, kde lze věci montovat a demontovat ručně během cca 2 minut a tato skutečnost umožňuje uživateli snadno se pohybovat  z jednoho místa na druhé.

Nomadic Chair je součástí Nomadic Seating Series a v současné době zkoumá nové možnosti dočasného nábytku s cílem vytvořit sbírku kusů v rámci stejného principu - nábytek jako putovní předměty, spíše než statický.

 

Autor: Jorge Penadés

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál