autor:

Modulární systém Tetran - nábytek jako LEGO

kategorie:
Design
publikováno:
počet komentářů:
0
Modulární systém Tetran - nábytek jako LEGO

 

 

Značka Tetran vyvinula ve spolupráci se studenty modulární systém nábytku, který je možné sestavovat jen z několika prefabrikovaných součástí. Nápad vznikl po několikaměsíčním hledání ideálního nábytku. K balení patří velká porce volnosti. Stačí se řídit jen několika málo pravidly. Například gravitací.

Tetran si přeje, aby se zákazník díval na systém jako na stavebnici, která dokáže převézt jeho fantazii v realitu a plnit mu sny. Upřímně se hlásí k principům stavebnice LEGO nebo hračky Transformers. Můžete do nekonečna měnit svůj byt, můžete dokonale využít prostor, který ve svém bytě máte, můžete nábytek doslova proplést mezi římsy, sloupy a schodiště.

Modulární systém Tetran se díky barevnému provedení a střídmému designu dokáže převtělit v luxusní obývák, veselý dětský pokoj i seriózní a minimalistickou pracovnu. Počet polic a zásuvek se sčítá a odčítá dle gusta či potřeby. Z prefabrikovaných dílů lze stavět celé vestavby, kombinované pracovny a ložnice. Zároveň po nich může sáhnout skromný student a vytvořit si vlastní designovou knihovnu nebo botník.

Modulární nábytek je velmi vděčným nápadem, který zpříjemní život každému, kdo má rád změnu a má na ni prostor i čas. Na druhou stranu je potřeba vyzdvihnout, že se podobné řešení hodí i člověku, který se často stěhuje. Nevím, kolik takových lidí existuje, ale minimálně mladý člověk ví, že jeho první byt nebude zároveň tím posledním. Ovšem se sadou Tetran hbitě vytvoří domov všude.

 

Modulární systém Tetran
© Tetran
 
 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál