autor:

Lagerfeldova Coca-Cola light

kategorie:
Design
publikováno:
počet komentářů:
0
Lagerfeldova Coca-Cola light

Coca-Cola light lagerfeld

Dietní Coca-Cola je možná velkým terčem kritiky mezi odborníky na zdravou výživu, ale Karl Lagerfeld jí stejně dává šmrnc!

Z mnohých zdrojů se můžeme dočíst spekulativní názory o škodlivosti, Coca-Coly a té dietní obzvlášť. Podle odborníků je návyková, podle módních nadšenců je návykový jejich unikátní obal od Karla Lagerfelda, který s ikonickým nápojem opět spolupracuje. 14. května se limitovaná edice Coca-Coly s unikátními obaly dostane do 11 evropských států, Českou republiku bohužel vyjímaje. Lagerfeldova silueta společně se sexy vzhlížejícím motivem růžových proužků, stříbrného, nebo hvězdami posázeného dekoru, vypadá elegantně a od klasického obalu je tento ženský motiv nahony daleko. Tak kdo pojede do nepříliš vzdáleného Německa shánět nový "model od Karla"?

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál