autor:

Kolekce MYKITA MYLON posouvá hranici mezi světem módy a sportu

kategorie:
Design
publikováno:
počet komentářů:
0
Kolekce MYKITA MYLON posouvá hranici mezi světem módy a sportu

Kolekce brýlí MYKITA MYLON je fúzí několika elementů, které nově definují estetiku módy a sportu. Umělecký design tvořený ze snadno přizpůsobitelného materiálu, který se vyznačuje extrémní lehkostí a trvanlivostí, vytváří dokonalého společníka jak na sportovní aktivity, tak i denní nošení.

 

Základem konceptu je použití patentovaného materiálu, který vychází z polyamidové báze a v optice byl díky MYKITA implementován poprvé. Po letech výzkumu vyvinula MYKITA komplexní proces, který vytváří sofistikované zakončení a brýlové obrubyMYKITA MYLON tak nabízejí unikátní zážitek na pohled i na dotek. Kolekci byla udělena cena iF material award.

 

 

Všechny brýle z portfolia MYKITA jsou vybaveny čočkami značky ZEISS, což je záruka kombinace funkčnosti a estetiky. Díky hydrofobnímu nano-plášti stékají kapky vody okamžitě z povrchu čočky, což zaručuje optimální viditelnost. Všechny modely kolekce MYKITA MYLON mohou být vybaveny polarizovanými skly, které minimalizují odraz světla, což je zvláště výhodou při vodních sportech nebo řízení. Každý model může být navíc přizpůsoben tvaru hlavy budoucího majitele.

 

Kolekce MYKITA MYLON je již nyní dostupná v optice ŽILKA OPTIK STUDIO v Budečské ulici 1 na Vinohradech.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál