autor:

Kobaltově modrá expozice Absolut Originality na Designbloku

kategorie:
Design
publikováno:
počet komentářů:
1
Kobaltově modrá expozice Absolut Originality na Designbloku

Limitovaná kolekce Absolut Originality byla představena v pondělí 7. 10. 2013 u příležitosti zahájení Designbloku v Praze, kde má Absolut také svou expozici. Ta byla vytvořena ve spolupráci s respektovanými mladými designérskými subjekty - architektonickým studiem Edit Architects, designérským kolektivem OKOLO a módním návrhářem a designérem Pavlem Brejchou. Jejich společnou práci, stejně jako limitovanou kolekci Originality, mohli a dosud mohou návštěvníci výstavy ocenit v Superstudiu Designblok, na Nákladovém nádraží Žižkov. 

„Chtěli jsme dát příležitost zajímavým mladým designérům, o kterých si myslíme, že mají talent a potenciál. Náš výběr padl na tuto trojici a jsme za to rádi,” říká Brand managerka Absolut  v České republice Gabriela Římanová.


V Absolut expozici lze ochutnat jeden z originálních koktejlů namíchaných pro Designblok ambassadorem značky Alešem Půtou. Kromě signaturního koktejlu Absolut Design, je tu ještě Absolut Clarity a koktejl Party Boy. „Chtěli jsme rozvinout technologii, kterou jsme již použili pro limitovanou kolekci Absolut Unique. Každá láhev Absolut Originality, kterých vzniklo celosvětově 4 miliony kusů, je vytvořena individuálně. Přestože jsou si tedy podobné, žádná není úplně totožná. Kapka kobaltové modři se do procesu výroby přidává těsně před vložením do pece vyhřáté na 1 100 stupňů Celsia. Při této teplotě je modrá neviditelná a její efekt na lahvi se ukáže až během chladnutí. Zdánlivě podobné, a přesto je každá jedinečná. Přesně tak jako originalita a jedinečnost každého z nás,”,vysvětluje Global Brand Director Absolut Mathias Westphal.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • Byl jsem, viděl jsem, ochutnal jsem = moc hezký a dobrý. díky

      1   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist