autor:

Gestalten space - kreativní vydavatelství otevírá vlastní prostor

kategorie:
Design
publikováno:
počet komentářů:
0
Gestalten space - kreativní vydavatelství otevírá vlastní prostor

Gestalten Space

predel

Něco na těch knihách je, to ví i vydavatelství Gestalten. Kdo ještě nepřišel do kontaktu s knihami tohoto kreativního stánku, přichází o hodně. Knížky specializované na umění, architekturu a design patří mezi velmi vydařené výběry současného vizuálního umění. Mezi zajímavé čtivo vydané vydavatelstvím Gestalten patří i kniha The Design Hotels™ Book Edition 2011, o které jsme psali již dříve. Nyní po vydání více než 400 publikací, expanduje Gestalten do vlastního prostoru věnovaného pouze knihám, které prošly tímto vydavatelstvím. V centru Berlína vznikl prostor velký 350m² zahrnující jak obchod, tak i galerii určenou pro pořádání výstav a přednášek. Jestliže se tedy chystáte v blízké době do Berlína, nezapomeňte si označit Sophienstraße 21 na mapě.

 

Cutters Edges Contemporary Collage

 

Otevření tohoto prostoru zahájila výstava s názvem Cutters Edges mapující současnou koláž, která zažívá velký rozkvět v současném umění a vizuální kultuře, výstava potrvá do 28.května 2011.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál