autor:

Fiat 500 by Gucci

kategorie:
Design
publikováno:
počet komentářů:
1
Fiat 500 by Gucci

Fiat 500 by Gucci

 

Automobilky rády spojují své automobily s módními domy. Italská automobilka Fiat, slavící 150-ti leté výročí, spojila jméno svého roztomile vyhlížejícího Fiatu 500 s luxusní značkou Gucci, která slaví devadesáté narozeniny.

Automobil bude vystaven na autosalonu v Ženenvě, kde fanoušci budou moci obdivovat tvary tohoto drobečka ve speciálním pop-up storu v rámci stánku Fiatu. Limitovaná edice tohoto vozu kromě speciální úpravy exteriéru nabízí i módní doplňky jako oblečení, tašky, čepice, hodinky nebo sluneční brýle. Městské supermini doplněné o veškeré doplňky a s dostatečně výraznými znaky Gucci vypadá snad ještě více retro. Stylový vnitřní prosotor Fiatu 500 byl doladěn do nejmenších detailů, a ve spojení s módní značkou dostal exkluzivní materiály kam oko pohlédne. Kožené čalounění a sametový lak přístrojové desky spolu s elegantními výšivkami dělají z tohoto Fiátka velmi příjemného společníka do městských ulic. A cena? Podle ceníku v Itálii bude začínat na 17.000 Euro, a k mání se objeví 1.dubna na speciální webové stránce určené tomuto modelu.

fiat 500 by Gucci 1

 

plot-600

Galerie neobsahuje obrázky.

Tagy: gucci

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist