autor:

Designově-industriální DISCO CLUB v São Paulu

kategorie:
Design
publikováno:
počet komentářů:
0
Designově-industriální DISCO CLUB v São Paulu

Designově-industriální DISCO CLUB v São Paulu h1

sediva-cara

Bazilský DISCO CLUB v São Paulu dostal před nedávnem nový look. Postarali se o něj brazilští designéři Estudia Guto Requena a tým architekta Mauricia Arruda. Spojili své síly a vytvořili skutečně fascinující prostor.

Hlavními prvky se staly barvy, tvary a výběr kvalitních materiálů. Vedle nových designových kousků zachovali tvůrci materiály a konstrukce užité v původním konceptu, jako jsou staré potrubí či odhalené trámy. Ty dodávají podzemnímu klubu tu pravou atmosféru. V kombinaci s moderními součástmi a použitím digitálních technologií i světel vytvořili autoři opravdu pozoruhodnou strukturu.

Vnitřní uspořádání poskytuje návštěvníkům klubu skvělý prosotr. V popředí je postavena paluba pro DJ, několik VIP zón, speciální místa pro kuřáky a tři pokladny, které minimalizují dlouhé fronty.

Při pohledu na fotografie můžeme upřímně konstatovat, že tato rekonstrukce se povedla.

sediva-cara

Disco Club
© Estudio Guto Requena ; Mauricio Arruda

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál