autor:

Design Hotels 2011 - knihy cestovatelů jednadvacáteho století

kategorie:
Design
publikováno:
počet komentářů:
3
Design Hotels 2011 - knihy cestovatelů jednadvacáteho století

Kniha The Design Hotels™ Book Edition 2011 popisuje 200 těch nejúžasnějších míst, kde se člověk prahnoucí po nevšedním designovém zážitku může ubytovat. Důmyslné recenze provázejí originální fotografie, které nabádají k osobní zkušenosti. Kniha nenabízí seznámení pouze s hotely samotnými ale také dovoluje nahlédnout do kreativní komunity lidí, kteří za hotelovými celky stojí, včetně hoteliérů, architektů, umělců a designérů. Čtenáři knihy se tímto způsob otvírá mnohem osobnější přístup jak poznat všech 200 hotelů. Rozmanitá nabídka hotelů musí zaujmout snad každého cestovatele jednadvacátého století.

design hotels

Dalším z nových přírustků téhož vydavatelství je kniha The Design Hotels™ Made by Originals book, která je jakýmsi průvodcem náročnějšího cestovatele. Kniha je věnována třicetitřem nejinspirativnějším hoteliérům světa a rozvíjí jejich příběhy. 368 stránková kniha je plná ilustrací a fotografií od renomovaných umělců a tak kromě dech beroucích příběhů se lze zde kochat rozmanitou vizuální stránkou publikace.

design hotels Made by Originals

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


3 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist