autor:

Čtvrté patro londýnské centrály Google

kategorie:
Design
publikováno:
počet komentářů:
1
Čtvrté patro londýnské centrály Google

Čtvrté patro londýnské centrály Google hl

sediva-cara

Šance, že pracujete v příjemném prostředí, které Vás má motivovat a posouvat k lepším výkonům, je dost mizivá. S největší pravděpodobností se většina z nás tlačí s ostatními v neosobním open spaceu, nebo sedí v tmavé kanceláři někde na konci světa. Máte chuť na změnu? Není nic jednoduššího, stačí se jen zaměstnat ve společnosti Google.

Jejich londýnská centrála, kde vznikají klíčové produkty a služby, jako například Adsense, Privacy, Maps, Local, Android, Chrome, Voice a design stránky, si je vědoma jednoduchého faktu: jen šťastný zaměstnanec, je produktivní zaměstnanec. Menší, intimnější prostory, mají poskytnout optimální podmínky k práci a nakopnout pracovníky k lepším výkonům. Když už Vás nebaví pracovat, můžete se vybouřit s kapelou, kterou jste si dali dohromady s kolegy - ve zkušebně, která má opravdu všechno, co si může amatérský hudební nadšenec přát, nebo to roztočte na karaoke, pokud máte tedy odvahu. Prostor k relaxaci najdou zaměstnanci i ve společenské místnosti, kde na ně čeká 60 palcová televize, PS3, Xbox 360 a mnoho dalších zábavných krabiček. Hlad zaženete jídlem zdarma objednaným z kantýny, která se nachází o patro výš, a pokud Vás skolí nedostatek kofeinu, Coffe Lab Vám nabídne na výběr rovnou 19 druhů kávy, z toho 5 navržených právě pro Google.

Trochu jako sen? Jednoznačně, ale Google plánuje navýšit počet zaměstnanců jejich Londýnské centrály z 350 na 1000, což dává šanci nejednomu nadšenci. Nejen příjemným prostředím a benefity, které jim nabízí, se chce pojistit, že vůbec nebudou mít chuť opustit budovu. Nikdy.

Takže Google, kam Ti mám poslat ten životopis?

sediva-cara

Kanceláře ve čtvrtém patře londýnské centrály Google
fotografie: Google

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist