autor:

Absolut během Designbloku namíchá koktejly, předvede svůj fotoateliér a představí podzimní limitovanou edici

kategorie:
Design
publikováno:
počet komentářů:
0
Absolut během Designbloku namíchá koktejly, předvede svůj fotoateliér a představí podzimní limitovanou edici

Absolut Vodka u příležitosti chystaného Designbloku představila 19. 9. vizuální podobu své expozice, na které se podílejí Edit Architects, OKOLO a módní návrhář Pavel Brejcha. Jejich společnou práci budete moci vidět od 7. do 13. října v Superstudiu Designbloku na Nákladovém nádraží Žižkov.

 

 

Značka Absolut již od 80. let vyniká kreativními kampaněmi, které spojuje spolupráce se špičkovými umělci a designéry. Mezi těmi v minulosti nechyběli například Andy Warhol, Keith Haring, módní návrhář Jean-Paul Gaultier nebo filmový režisér Spike Jonze.

Proto tato značka také v České republice usiluje o podporu těch nejtalentovanějších mladých umělců a designérů. „Absolut i tento rok navazuje na svou dlouholetou tradici spolupráce s talenty české designérské scény. Úvodním letošním projektem je naše účast na Designbloku. K tomuto projektu jsme přizvali skvělý tým lidí a jsme moc rádi, že nabídku spolupráce přijali,“ říká Gabriela Římanová, brand manager značky.

 

 

Součástí expozice bude tematický bar a originální lustr z dílny architektonického studia Edit. O design expozice a vedlejší místnosti navazující na Absolut bar, kterou bude tvořit flexibilní fotografické studio, se postaral designérský a kurátorský kolektiv OKOLO. Design oblečení barmanů a hostesek, kteří se postarají o návštěvníky Designbloku, navrhl talentovaný mladý návrhář Pavel Brejcha. 

 

 

Během týdenní akce budou moci návštěvníci poprvé ochutnat také originální, na místě připravené koktejly. Ty vytvořil přímo pro Designblok ambassador značky a respektovaný mixolog Aleš Půta (Hemingway bar) a po dobu trvání je bude připravovat tým vybraných mladých barmanů v čele s finalistou mezinárodní barmanské soutěže Jaroslavem Janouškem (Black Angel’s). Také bude představena podzimní limitovaná edice lahví Absolut Originality. „Stejně jako loni značka Absolut vytvořila pro letošní rok edici s unikátním designem. Každá ze 4 milionů vyrobených lahví má své vlastní číslo a každá vypadá trochu jinak,“ říká k Absolut Originality brand manažerka Absolut Gabriela Římanová.

Designblok se tento rok uskuteční od 7. do 13. října. Expozici Absolut můžete navštívit v prostoru Superstudia na Nákladovém nádraží Žižkov ve 2. patře (sekce H).

Více informací najdete na: www.facebook.com/absolut.cz a www.designblok.cz.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál