autor:

W Hotel Tchaj-pej se chlubí svojí architekturou

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
2
W Hotel Tchaj-pej se chlubí svojí architekturou

W Hotel Tchaj-pej

W Hotel Tchaj-pej (Taipei)

O celosvětové síti W hotelů už určitě někteří z vás slyšeli, nyní se může W Hotels Worldwide pochlubit novým přírustkem v centru města Tchaj-pej (Taipei). Jeho umístění v centrální obchodní čtvrti Xinyi nabízí výhled na jednu z nejvyšších budov světa 101 Tower. To je však pouze začátek toho, co návštěvníky čeká uvnitř kolosální budovy W hotelu. Hotel navržený architekty z londýnského ateliéru G.A. Design International Ltd. není se svými 405 pokoji žádným drobečkem. Interiér apartmánů je navržený jako soukromé útočiště pro hosty, jenž se ubytují v těchto přírodou inspirovaných pokojích. Kombinace atraktivních materiálů, důvtipné osvětlení a hi-tech vybavení pasují tento hotel na současnou světovou špičku. Kdo se chystá do hlavního města Čínské republiky, ten ať si určitě zajde alespoň do hotelového baru vychutnat stylovou atmosféru, kterou W hotel vyzařuje.

 

W Hotel Tchaj-pej 2

Obrovský řetěz u vchodu do hotelu jakoby ukotvil celou budovu.

predel

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


2 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • Nádhera už vím podle čeho si zařídím vlastní bydlení:) Je dobře, že je to tak hezky barevný už toho chladného minimalismu bylo dost tohle je příjemné na pohled, lepší než spát na betonové kostce v superbílé místnosti a myslet si jek je to strašně cool:)

      0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist