autor:

Úsporná dřevostavba pro profesionálního windsurfera na větrném chilském pobřeží

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
0
Úsporná dřevostavba pro profesionálního windsurfera na větrném chilském pobřeží

Majitelem domu Casa Swift na chilském pobřeží Navidad a s výhledem na záliv Matanzas  je profesionální windsurfer, který si po mnoho let přál moci využívat dokonalé podmínky pro windsurfing, které právě chilské pobřeží nabízí. Ve smyslu vln a větru, které jsou prý pouze zde, si vybral jako lokaci právě toto místo.

Studio WMR Arquitectos si muselo poradit s požadavkem, který vyžadoval koncept interiéru podobný hotelu, tzn. že každá ložnice bude samostatnou jednotkou s koupelnou. Takové jsou nakonec v horním patře tři. Dům je kompletně postavený z místního dřeva a 285 čtverečních metrů pro pohodlný život bylo vytvořeno nejúspornější cestou, jaká se nabízela.

Další nádherné stavby z Chile si můžete prohlédnout TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY a TADY.

 

Fotografie: Sergio Pirrone

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál