autor:

Summer House: Skandinávská lekce v tradičním a současně moderním bydlení na venkově

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
0
Summer House: Skandinávská lekce v tradičním a současně moderním bydlení na venkově

Překrásný letní dům navržený studiem M.B.A. (Mikael Bergquist Arkitektkontor) se nachází ve švédském Bohuslänu a jedna anglická rodina zde tráví někdy pouze víkendy, někdy i celé týdny. Dům je kombinací typické švédské stavby s moderním stylem bydlení v těsném kontaktu s okolní krásnou a dosud neporušenou přírodou.

Exteriér je obložen dřevem, které v průběhu času atraktivně zešedne a interiér je jemný, delikátní a velmi, velmi stylový. Velký obývací pokoj / kuchyň lze maximálně naplnit přírodním světlem díky velkým posuvným prosklenným dveřím a dokonale tak propojit přírodu s touto stavbou.

Tradiční a současně moderní bydlení ve skandinávských zemích je pro nás neustále zdrojem inspirace a pokaždé žasneme, jak čistě a minimalisticky dokáží nejen architekturu Skandinávci pojmout.

 

Fotografie: Mikael Olsson

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál