autor:

Studentská kavárna na londýnské Royal College of Art

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
2
Studentská kavárna na londýnské Royal College of Art

 

Napadá vás snad něco víc lichotivého než být požádán vysokou školou, kde jste před nedávnem dostudovali, abyste vymysleli jak zrekonstruovat část kampusu? Tom Surman, Joseph Deane a Percy Waston takovou výzvu dostali od prestižní školy designu Royal College of Art, kterou několik let navštěvovali jako studenti.

Výsledný návrh se za 3 měsíce zrealizoval v krásnou studentskou kavárnu, kde je téměř vše ze dřeva. Dalo by se s nadsázkou říci, že tato kavárna je koncipována jako dřevěná krabice uvnitř velké betonovo-ocelové skořápky a využity byly například i staré školní židle, které po menších zásazích vytvářejí příjemnou atmosféru této části kampusu plánované k odpočinku od nekonečného rýsování, navrhování a kreslení.

Univerzitní zakázka měla takový úspěch, že Tom, Joseph a Percy si založili vlastní studio Weston, Surman & Deane Architecture.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


2 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • HH, my máme ušmudlaných pár židlí, kde si, když máš štěstí, můžeš sednout s kafem z automatu :D Tady by se sedělo a klábosilo jina\k!

      0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist