autor:

Spitbank Fort: hotel na mořské hladině

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
0
Spitbank Fort: hotel na mořské hladině

 

21.století je dobou, jež boří hranice zdánlivě nemožného. Ať už dnes vycestujete kamkoliv, naskytne se Vám celé spektrum cenově rozdílného ubytování, od plážových bungalovů po hypermoderní výškové budovy. Spit Bank Sea Hotel je však něco víc. Jde o velmi atypický hotel situovaný přímo do rozbouřených vln Lamanšského průlivu, kde se Vaše dovolená rázem promění ve zcela unikátní zážitek.

Luxusní resort, jenž je proveden v tradičně námořnickém stylu, je součástí jedné ze tří historických pevností z 18.století na obranu proti Napoleonovi Bonaparte. Celý objekt odkoupil a zrenovoval hoteliér Mike Clare, čímž zpřístupnil jedno z velkých dědictví britské historie široké veřejnosti. Ačkoliv si zdejší ubytování nemůže dovolit každý, standardní cena za noc se pohybuje kolem 14 tisíc, můžete se alespoň po zhlédnutí galerie zasnít, popřípadě začít šetřit na neobvyklou dovolenou. Celá pevnost se využívá i k příležitosti svateb či jiných společenských událostí, v rámci ubytování je pak k dispozici řada kapitánských apartmánů i pokoj na samém vrcholu tamního majáku. A uznejte sami, takový výhled musí být zážitkem nadosmrti.

Spitbank Fort
lokalita: Solent, Anglie

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál