autor:

Slovenský venkov se pyšní dalším nádherným domem od bratislavského studia JRKVC

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
0
Slovenský venkov se pyšní dalším nádherným domem od bratislavského studia JRKVC

O nádherném rodinném domu ve slovenské Záhorské Bystrici, který navrhl bratislavský architekt Peter Jurkovič ze studia JRKVC , jsme vám říkali před pár dny (TADY). A protože jeho projekty jsou naprosto výjimečné v tom nejlepším slova smyslu, rádi bych vám ukázali jeho další projekt na slovenském venkově.

Spojil v něm starou, tradiční slovenskou architekturu s novou, moderní a výsledek je skvělý. Celý projekt je velmi šetrný k přírodě - zejména v souvislosti s potřebou snížit naši spotřebu a plýtvání energie, protože větší neznamená vždy nutně i lepší.

Tato jednoduchá a detailně propracovaná stavba totiž s přírodou nesoutěží, ale velmi přirozeně se stala její součástí. K realizaci byly použity lokální materiály, např. dřevo, hlína či sláma, aby nemuselo docházet k dlouhé a nákladné přepravě.

Nádherný projekt, který rozhodně stojí za vaši pozornost ;)

 

Fotografie: Peter Jurkovič (JRKVC)

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál