autor:

Rustikálně - moderní chata Brickell

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
1
Rustikálně - moderní chata Brickell

Tato luxusní chata leží v srdci města Megève, v regionu Rhône - Alpes v jihovýchodní části Francie. Designéři z dílny Pure Concept, kteří se specializují na luxusní nemovitosti, navrhli tento skvost o ohromující rozloze 1198m ². Chata se nachází na úpatí hory, kde je obklopena přírodou a perfektně splývá s městečkem, které se pod ní rozplývá.

Celé místo je precizně navrženo až do nejmenšího detailu, nabízí pestré ušlechtilé materiály kombinované s jemností, elegancí a funkčním prostorem. Každý doplněk má svou roli: odstín barvy, záře světla, zakázkové koberce, jedinečné motivy. Za touto elegancí a moderností spočívá autentická jednoduchost.

 Schodiště je jako moderní padací most, který umožňuje přístup k velikému obývacímu pokoji. Průhledná směs kovu, skla a oceli elegantně doplňuje harmonii tepla starožitného lesa. Čisté linie vytvářejí pohodlí které je zcela jednoduché. Celkový efekt je neutrální, skromný, příjemně zjemňující a tak vytváří perfektní prostředí pro umělecká díla nebo originální snímky renomovaných fotografů.

 


Chata je orientována na jih, což umožňuje "nasávání" slunce a vychutnávání si překrásných výhledů na okolní hory, jejichž překrásná scenérie je přímo rájem pro oči. Teaková terasa je perfektní místo pro relax na slunci. Luxusní zakázkové lehátka se přímo nabízejí k odpočinutí si od reálného světa.

 Hlavní ložnice. Pečlivě prováděné dokončovací úpravy a pečlivá pozornost k detailům vytvořila z tohoto místa nebesa blahobytu. Krása ložnice přísluší italskému řemeslníkovi - specialistovi na konstrukci jachet. Stěny vyrobené ze dřeva se stýkají s dubovou podlahou pokrytou hustými koberci, zatímco žraločí kůže pokrývá zárubně dveří. Sametové panely lemují stěny a strop jako baldachýn nad postelí, která je pokryta kožešinovým přehozem.

Těžké závěsy zahalují křeslo a tím vytvářejí útulný koutek na čtení, kde se můžete cítit zcela skryt před světem. Tmavošedá kůže zdobí křeslo a kůží pokryté posuvné dveře umožňují vstup do maramorovej koupelny, kde jsou naproti sobě dvě japonské sprchy.

 

 

Zlatá ložnice. Starožitné dřevo a Fortunou inspirovaná skládací čelní stěna udává tón v místnosti se zlatými prošívanými závěsy. Jako plyšový přehoz přes postel, tak velká kožešinová deka pokrývá postel, která je vybavena povlečením s nádechem zlata ve zlaté místnosti. Bílá ložnice. Kůží obložené čelo v tmavě šedých odstínech, které zdůrazňují bělost ložního prádla a doplňků. Kožešina dodává nádech tepla.

 Krytý bazén s přímým výhledem na zahradu využívá přírodního světla k osvětlení místnosti. Pro ochranu soukromí jsou tu speciálně navrženy závěsy - můžete jimi zastřít okna jako tomu bývalo v 50. letech v Hollywoodu. Lehátka spolu s teakovou podlahou dodávají pocit relaxační plavby na luxusní jachtě. Noční klub nebo i domácí kino využívá poslední technické vynálezy které jsou nainstalovány na nejvyšší úrovni.

Tanečníci se mohou těšit na LED osvětlení vytvořené specialistou který poskytuje osvětlení diskotékám na celém světě. Černý pokoj klade důraz na pohodlí s luxusními pohovkami a individuálními službami.

 

 

Chata je vybavena službami hodnými velkých paláců: možnost přepravy helikoptérou, hospodyni, vlastního kuchaře, řidiče, recepci, masáže, péče o tělo a krásu, a pod. Ve stylu hotelu pro soukromé osoby s výjimečnými službami je to šité na míru.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist