autor:

Plně funkční dřevěný mini-dům o 20 m² poblíž norského fjordu Hardanger

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
0
Plně funkční dřevěný mini-dům o 20 m² poblíž norského fjordu Hardanger

Hlavní dilema pro začínající architekty je nalezení klientů, kteří jsou ochotni riskovat s mladými a stále ještě nadšenými kreativci, jejichž zkušenosti v oboru jsou prozatím omezené.

Takže když Todd Saunders & Tommie Wilhelmsen založili svoje studio, místo toho, aby hledali zákazníky, šli hledat pozemek, kde by postavili něco, co budou moci ukazovat jako referenci. Tím mohli sledovat svou architektonickou vizi v souladu s jejich přesvědčením: nekompromisnost originálita a respektování krajiny.

V norském Kjepsø, u fjordu Hardanger vznikla tato nádherná dřevostavba, mini-dům o výměře pouhých 20 m² a pokud tápete, tak rovnou říkáme ano - součástí je ložnice a funkční kuchyně i koupelna.

Na další mini-domy se můžete podívat TADY (Švýcarsko), TADY (Švýcarsko), TADY, TADY a TADY (Chile), TADY (Německo), TADY (Kalifornie), TADY (Holandsko), TADY (Washington), TADY (Belgie), TADY (New York), TADY (Paříž), TADY (Melbourne), TADY (Paříž), TADY (Londýn).

 

Fotografie: Bent René Synnevåg

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál