autor:

Nádherný a tak akorát eklektický brazilský House 7 x 37 v São Paulu

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
0
Nádherný a tak akorát eklektický brazilský House 7 x 37 v São Paulu

Rodina se dvěma dětmi z brazilského São Paula nechtěla strávit hodiny a hodiny v autě, aby si mohli užít víkend alespoň s trochou zeleně a mimo svůj byt v centru São Paula, kde přes týden bydlí. A tak se rozhodli pro ne zrovna obvyklé, ale funkční řešení - nechali si navrhnout a postavit (za pouhých 8 měsíců) další dům a to necelý kilometr od jejich stálého bydlení.

Původní požadavek zněl: kompaktní dům s flexibilními prostory, bazénem, prostorem pro grilování, alespoň 2 velkými pokoji a co největší zelenou venkovní plochou. Brazilské architektonické studio CR2 Arquitetura se tohoto úkolu zhostilo perfektně a ve fotogalerii se můžete podívat, jak si poradili s plochou 185 čtverečních metrů.

I když jsme zastánci hesla, že "méně je více", zde použité barvy, design a vše tak nějak dohromady skvěle funguje, co myslíte? :)

V Brazílii jinak mi-lu-je-me TENTO dům!

 

Fotografie: Rafaela Netto

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál