autor:

Madridský Pitch´s House prezentuje dokonale moderní využití betonu

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
0
Madridský Pitch´s House prezentuje dokonale moderní využití betonu

Tento nádherný moderní betonový dům jménem "Pitch´s House" byl navržen španělským architektem Iñaqui Carnicerem a nachází se v malé obci západně od španělského Madridu. Téměř vše, co se týká této stavby, je velké: celkový obyvatelný prostor, rozměr bazénu, knihovna táhnoucí se po celé obývací stěně až ke stropu, výška stropů i rozměry oken, které dovolují slunci pronikat dovnitř ze všech čtyř stran.

Šedý beton může někomu jako stavební materiál pro rodinný domov přijít smutný a nevhodný, my jsme ale jeho fanoušky a rozhodně si zde umíme představit žít (a plánovat a pořádat večírky ;).

Na další betonové skvosty se můžete podívat TADY (Car Park v Los Angeles), TADY (Švýcarský dům na břehu jezera), TADY (Vertical Glass House v Šanghaji) nebo TADY (Xan House v Brazílii).

Fotografie: Iñaqui Carnicer

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál