autor:

Luxusní horské ubytování v Tyrolsku, které možná za celý pobyt ani neopustíte

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
0
Luxusní horské ubytování v Tyrolsku, které možná za celý pobyt ani neopustíte

Na západě Rakouska, ve spolkové zemi Tyrolsko se nachází nádherné horské sídlo jménem Cannelle Chalet od architecktonického studia East West Real Estate. Jakmile vkročíte dovnitř, komfort a pohodlí na vás "číhají" doslova na každém kroku a doteku. Nejútulnější odpočinkový prstor kolem krbu, pohovky a křesla, které přímo volají po polehávání, měkkoučké koberce na kterých by se dalo i spát a mnoho dalších věcí, kvůli kterým se můžete i do zimy, sněhu a nízkých teplot těšit.

 

 

Tým architektů z East West Real Estate chtěl maximálně využít dispozici každého apartmánu a dechberoucí panoramatický výhled, který stavba nabízí. K vybavení interiéru byly využity materiály z místních zdrojů, inspirované přírodou. Tedy kámen, dřevo, sklo a kožešina. 

 

Jedinou nevýhodou tak zůstává naše nejistota, zda bychom vůbec teplo a pohodlí této stavby opustili a vyrazili na svah... :)

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál