autor:

Kreativní útočiště pro spisovatele v San Juan Island ve státě Washington

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
0
Kreativní útočiště pro spisovatele v San Juan Island ve státě Washington

Tato chata byla navržena studiem Olson Kundig Architects jako pracovní a kreativní prostor pro spisovatele, který do San Juan Island ve státě Washington jezdí tvořit.

Chce být blízko k přírodě, pozorovat ji a přál si také jakkoli svůj domeček o výměře lehce přes 40 metrů čtverečních zabezpečit i během své nepřítomnosti, což je důvod, proč studio navrhlo stavbu, kterou jednoduše celou zavřete a nelze se dostat dovnitř. Součástí je i malá kuchyňka a koupelna.

Na další mini-domy se můžete podívat TADY (Švýcarsko), TADY (Švýcarsko), TADY, TADY a TADY (Chile), TADY (Norsko), TADY (Norsko),  TADY (Německo), TADY (Kalifornie), TADY (Holandsko), TADY (Washington), TADY (Belgie), TADY (Nový Zéland), TADY TADY (New York), TADY (Paříž), TADY (Melbourne), TADY (Paříž), TADY (Londýn).

 

False Bay 2

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál