autor:

Inspirace: Barcelonský moderní dům s originální zubatou střechou

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
1
Inspirace: Barcelonský moderní dům s originální zubatou střechou

Tento dům nacházející se ve španělské Barceloně vás zvenku uchvátí tvarem střechy, která je "zubatá" a její vrcholy tak chytře vytvářejí střešní okna. Takové menší architektonické cvičení ve vytváření pohybu pomocí geometrie a výsledný zvlněný střešní systém dělá z domu velmi netradiční a zajímavou stavbu.

Exteriér je kompletně bílý, ale interiér využívá širší barevnou paletu. Spodní patro domu patří odpočinku, klidu a pohodě - tvoří ho obývací pokoj, kuchyně, jídelna a knihovna. Celkový design působí jednoduše, ale věřte, že je zde mnoho atraktivních detailů, které ze stavby dělají všechno kromě toho, co by se dalo popsat slovem "jednoduché".

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • Pro mě fotky krásných staveb, krásného bydlení, ale upřednostnila bych více informací o jednotlivých architektonických počinech :)

      0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist