autor:

Hobití nora v Pennsylvanii

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
0
Hobití nora v Pennsylvanii

Hobití nora v Pennsylvanii h

Architekti se nenechávají ovlivnit jen základními inspiračními zdroji. Existují i tací, kteří čerpají například z filmu. Studio Archer & Buchanon Architects sáhlo rovnou do jedné z nejznámějších a nejoblíbenějších trilogií - Pána Prstenů. Využili totiž představ režiséra Petera Jacksona a spisovatele knih J. R. R. Tolkiena a postavili takovou jednu americkou hobití noru.

V kamenném domě s kulatými dveřmi a mřížovanými okénky se zrcadlí Dno pytle Bilba Pytlíka. Nakonec tomu odpovídá i interiér, který architekti vyznávající tradiční styl doladili do všech nezbytných detailů. Přeplněná knihovna, krb a pohodlná křesla zastávají všechny parametry pro maximální útulnost. Dotek secese je navíc velmi příjemným doplňkem pro všechny milovníky tohoto starého a krásného stylu.

Americká hobití nora
architektura: Archer & Buchanon Architects
fotografie: ©Archer & Buchanon Architects

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál