autor:

Dvoupatrová dřevostavba o výměře 15 m² s úchvatným výhledem na chilské hory

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
0
Dvoupatrová dřevostavba o výměře 15 m² s úchvatným výhledem na chilské hory

Chilské studio DRAA navrhlo tuto miniaturní dřevěnou chatu, která se nachází v chilských horách poblíž hlavního města Santiaga de Chile pro mladý pár, jehož požadavky byly, na rozdíl od naprosté většiny klientů, kteří jejich studio vyhledají, minimální.

Žádný dlouhý seznam toho, co musí bezpodmínečně stavba splňovat, ale spíše místo, kde se mohou schovat před městským ruchem a užívat si dosyta krásy chilské přírody.

Aby se vše vešlo do zamýšleného rozpočtu, pár si vyžádal pouze místo ke spánku a vaření - vše ostatní jde totiž jednoduše dělat venku. Na pouhých 15 m² má chata v přízemí mini-kuchyňku, mini-koupelnu a obývací pokoj a v prvním patře ložnici.

Na další mini-domy se můžete podívat TADY, TADY (Chile), TADY (Německo), TADY (Kalifornie), TADY (Holandsko), TADY (Washington), TADY (Belgie), TADY (New York), TADY (Paříž), TADY (Melbourne), TADY (Paříž), TADY (Londýn).

 

Fotografie: Felipe Camus

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál